Antywindykacja - Radca prawny Hubert Kosmaczewski

 Kancelaria Radcy Prawnego Hubert Kosmaczewski prowadzi swoją działalność już od wielu lat. Przez ten cały czas nasi prawnicy świadczą usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Ciągle poszerzamy zakres naszych kompetencji i wiedzy, którą przekuwamy na praktyczne wykorzystanie. Dbamy o to, aby nasze zasoby wiedzy i umiejętności były wykorzystywane na korzyść każdego Klienta. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa bankowego, handlowego, prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, pracy oraz administracyjnego. Również prowadzona jest w naszej kancelarii antywindykacja. Dlatego jeśli mają Państwo problemy ze spłatą długu, przygotowujemy strategię działań, które ochronią Państwa przed postępowaniem windykacyjnym.

 

Antywindykacja, czyli oddłużanie, to pomoc prawna polegająca na prowadzeniu czynności w imieniu dłużnika. Celem takiej pomocy jest polepszenie sytuacji osoby zadłużonej wykorzystując obowiązujące przepisy prawne. W zależności od sytuacji w jakiej znajduje się dłużnik, naszym zadaniem jest rozłożenie długu na dogodne dla dłużnika raty, a nawet do całkowitego umorzenia zobowiązania. Poza tym jest również możliwość dochodzenia odszkodowania w imieniu dłużnika jeżeli postępowanie banków, firm windykacyjnych, czy komorników było nieprawidłowe lub niezgodne z prawem. Nasza kancelaria prawna zagwarantuje Państwu rzetelność, bezpieczeństwo i wsparcie w trudnej sytuacji. A każdy nasz prawnik lub adwokat podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie.

 

Radca prawny Hubert Kosmaczewski, zdobył doświadczenie w wielu instytucjach finansowych, dzięki temu dokładnie zna procedury bankowe i wie jak im sprawnie przeciwdziałać. Opinie naszych Klientów są najlepszą wizytówką naszej kancelarii. Posiadamy wysoką skuteczność. Udało nam się pomóc wielu firmom i osobom prywatnym, którym groziło postępowanie windykacyjne i egzekucyjne. Ważne jest więc mądre podejmowanie decyzji, a w razie jakichkolwiek zastrzeżeń konsultowanie ich z zaufaną kancelarią prawną, gdzie dobry radca prawny pokieruje, pomoże i rozwiąże problem kompleksowo. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do współpracy.